פתרון לכל מידה

תנאי שימוש באתר

זכויות יוצרים

אתר האינטרנט של לוסקי גיורא בע"מ מידע, תמונות וחומרים שונים אשר מוגנים ע"י זכויות יוצרים והנם בבעלות בלעדית של לוסקי גיורא בע"מ. בבקשה כבדו את זכויות החברה.

לוסקי גיורא בע"מ מאפשרת לגלוש ובאתר ולצפות ולקרוא בדפים המפורסמים בו ואף לשמור מידע זה לצרכים פרטיים בלבד ולא מסחריים. אין לשנות, להעתיק או להפיץ מידע זה בכל דרך שהיא אלא אם ניתנה הסכמה מפורשת וכתובה מצדה של לוסקי גיורא בע"מ.

המידע המופיע במאמרים ניתן כשירות אינפורמטיבי ובלתי מחייב, באחריות המחברים בלבד. הוא אינו מהווה בדרך כלשהי המלצה לשימוש במוצר רפואי, תרופה, תוסף מזון, עצה רפואית או משפטית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. המידע המופיע באתר עשוי להשתנות ולהתעדכן בכל עת ללא כל התראה קודמת וללא מחויבות כל שהיא. לכן לוסקי גיורא בע"מ לא תשא בכל אחריות שהיא כלפי צד כל שהוא עבור נזקים ישירים, עקיפים, מיוחדים או כל נזק אחר עקב שימוש כל שהוא באתר זה או באתר אחר המקושר אליו, לרבות ומבלי למעט באובדן רווחים, הפרעה למהלך העסקים, וכל נזק אחר וזאת גם אם הועמדה החברה בדבר האפשרות לנזקים האמורים.

שמירה על פרטיות

לוסקי גיורא בע"מ מודעת לחשיבות השמירה על פרטיות הגולשים באתר ועל חשיבות השמירה על מידע ופרטים שנמסרים לחברה. לכן אנו איננו אוספים כל מידע פרטני בזמן הגלישה באתר אלא מידע שנמסר לנו ע"י הגולש ומיוזמתו בלבד. מידע המגיע אל החברה באמצעות טפסי הורדה של תוכנות, הזמנות מוצרים, טפסי יצירת קשר ופתיחת שירות ומשלוח דואר אלקטרוני נאסף ונשמר במאגרי החברה בלבד ואינו נמסר לכל גורם אחר אלא אם ניתנה הסכמה מפורשת של מוסר הפרטים לכך. בכל מקרה אנו מאפשרים לכל מוסר פרטים לפנות אלינו לעדכון פרטיו, לשינויים ואף להסרתו מהמאגר בכל עת. הנך מוזמן/נת לפנות בכל שאלה בנושא זה אל מנהל האתר.